Chcielibyśmy zaprosić Państwa do Gdyni - Orłowa - pięknej dzielnicy willowej w samym pasie nadmorskim między Sopotem a Centrum Gdyni.

 

Od naszego Domu Gościnnego do morza, plaży i mola jest zaledwie 250m.

 

W sezonie Teatr Miejski wystawia swoją Scenę Letnią na plaży. Wieczorami można spacerować oświetloną i monitorowaną Promenadą Królowej Marysieńki, wypić piwko w ogródkach przy orłowskim bezpłatnym molo, zjeść rybkę w eleganckiej i niedrogiej "Tawernie Orłowskiej", wypić kawę i zjeść coś na słodko w Domku Żeromskiego i do woli wdychać najodowane powietrze.

 

Dzieci można zostawić na specjalnym dla nich placu zabaw tuż obok ogródków. U nas nie można się nudzić!!!

 

Nawet, jeżeli któregoś dnia nie dopisze pogoda, można wybrać się na zakupy do Centrum Handlowego "Klif" (300m), w którym jest ponad 150 sklepów, kilka restauracji oraz kawiarenek lub wybrać się do Centrum Gdyni, Sopotu lub Gdańska - posiadamy doskonałą komunikację podmiejską - autobusy, trolejbusy, pociągi podmiejskie - oddalone zaledwie 300m.

 

Dla osób lubiących spacery polecamy oczywiście spacer brzegiem morza.

 

Nasze pastelowe, ciepłe i słoneczne pokoje wyposażone są standardowo w kanapy dwuosobowe, stoły, krzesła lub fotele, komody, stoliki nocne, szafy, wszystkie z TV kablową, możliwością podłączenia do Internetu, z własnymi i wspólnymi łazienkami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pokojami.

       
do dworca PKP
300 m
do dworca PKS
300 m
do lasu
400 m
do lotniska
25 km
do morza
300 m
do urzędu pocztowego
300 m
300 m do Centrum Handlowe Klif
brak rabatów
Basen
Dostęp do TV
Internet WiFi
Lodówka
Ogólnodostępna kuchnia

brak danych

Anna Dom Gościnny

Gdynia, Perkuna 2a

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1991

Popularność obiektu

17€ - 45€

75PLN - 200PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij