Domy Wczasowe PASJA to NOWE, przyjazne dzieciom komfortowe obiekty położone niedaleko morza i centrum do wyboru w trzech nadmorskich miejscowościach: Karwia, Jastrzębia Góraoraz Władysławowo-Chłapowo.

 

 

PASJA - Pensjonat w Karwi
Zupełnie nowy pensjonat oddalony 200 metrów od zejścia do szerokiej piaszczystej plaży. Wymarzone miejsce dla turystów z dziećmi ceniących spokój i kontakt z przyrodą. Pierwsze otwarcie obiektu w maju 2014 roku. 


PASJA - Pensjonat w Jastrzębiej Górze
Obiekt malowniczo położony wśród zieleni – na przeciwko lasu - w odległości ok. 400 metrów od piękej plaży a zarazem bardzo blisko rozrywkowego centrum i głównej Promenady Światowida. Wnętrza domu urządzone są w ciepłym, relaksującym i rodzinnym stylu. PASJA - Pensjonat we Władysławowie-Chłapowie
Otwarty w 2011 roku obiekt z widokiem na morze usytuowany jest w centrum miejscowości oraz 350 metrów od zejścia do plaży. Wnętrza domu urządzone są w lekkim, relaksującym i nowoczesnym stylu.


Pobyt z psem możliwy jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu przy rezerwacji w apartamentach i pokojach na parterze lub niskim parterze - opłata za pobyt psa wynosi 10 zł (mały pies) lub 20 zł za dobę (średni pies).


Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 10.00. Prosimy zabrać ze sobą ręczniki kąpielowe ponieważ nie ma na wyposażeniu łazienki (status domów wczasowych). Dla Gości podróżujących pociągniem oczywiście ręczniki zapewniamy.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Dom Wczasowy Pasja

Karwia, Wałowa 12

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

3618

Popularność obiektu

11€ - 15€

50PLN - 70PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij