Urokliwe położenie pensjonatu "Nad Zatoką" w miejscowości Bryzgiel, nad brzegiem jeziora Wigry, w otoczeniu Wigierskiego Parku Narodowego, stanowi idealne miejsce do udanego wypoczynku!
Oferujemy Państwu pokoje 2 i 3-osobowe oraz apartament o wysokim standardzie hotelowym, każdy z łazienką (ręczniki), TV, lodówką.  


Do dyspozycji gości m.in. parking na ogrodzonej posesji, grill bar w ogrodzie (w sezonie), sauna, bar dzienny, internet bezprzewodowy, profesjonalne masaże, leżaki plażowe, plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczenia rowerów, możliwość wędkowania, w okolicach liczne szlaki piesze, przepiękne krajobrazy, przejażdżki kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym.
"Suwalszczyzna, kraina piękna jak baśń"


Poza licznymi atrakcjami przyrodniczymi, Suwalszczyzna to także miejsca, które warto odwiedzić: Klasztor Kamedułów w Wigrach (miejsce pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II podczas jego ostatniej pielgrzymki do Polski), ruiny Pałacu Paca w Dowspudzie, Smolniki, słynne największe w Polsce wiadukty kolejowe w Stańczykach, Cisowa Góra, Głazowisko Bachanowo, Cmentarzysko Jaćwingów.

Szczególnie wartą uwagi atrakcję turystyczną Suwalszczyzny stanowi Kanał Augustowski. Jest to bezcenne, unikatowe w skali europejskiej dzieło budownictwa wodnego z pierwszej połowy XIX wieku. Kanał augustowski ma 101 km długości i 18 śluz murowanych. Stał się on częścia wyjątkowego, malowniczego i łatwego szlaku wodnego Czarnej Hańczy.


W oddalonym o ok. 17km Augustowie mogą Państwo skorzystać ze słynnego wyciagu nart wodnych, czy popłynąć w rejs statkiem.

W Bryzglu proponujemy wynajem żaglówki (ze sternikiem lub bez), jedno lub dwudniowe spływy kajakowe, przejażdżki bryczką, przejażdżki kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym.Bliskie sąsiedztwo Litwy umożliwia wycieczki do m.in. Wilna i Kowna oraz do wspaniałego Aquaparku w Druskiennikach - ok. 1,5 godz. drogi samochodem:)


Zapraszamy serdecznie:)

       
brak danych
brak rabatów
Bar, bufet
Dostęp do TV
Internet WiFi
Kominek
Lodówka
Ognisko, Grill
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Sauna
Taras
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Kulig

Nad Zatoką

Nowinka, Bryzgiel 4A

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

4685

Popularność obiektu

42€ - 58€

190PLN - 260PLN


Mówimy w językach:

Angielski
Pokój 2-osobowy 8 0
Apartament 1

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij