Jesteś tutaj: Tanie noclegi swietokrzyskie tanie noclegi Busko-Zdrój tanie noclegi Hotel Gromada*** w Busku-Zdroju

W dniu 12 lipca 2013 roku Hotel Gromada w Busku-Zdroju decyzją Marszałka Województwa Świętokrzyskiego ma podniesioną kategorię hotelu na ***.

Hotel Gromada *** położony jest w urokliwej, uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój oddalonej 80 km od Krakowa ,50 km od Kielc tuż obok Parku Zdrojowego.

W 2013roku hotel został zmodernizowany poprzez remont oraz zmianę aranżacji holu,recepcji,restauracji oraz kawiarni.

Poza wspaniałym krajobrazem oraz niepowtarzalną i naturalną, nieskażoną przemysłem przyrodą uzdrowiskową do wizyty w Busko Zdrój zachęca specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i małą ilością opadów w ciągu roku. Hotel Gromada posiada 50 komfortowych pokoi,w tym 29 pokoi 1-osobowych,18 pokoi 2-osobowych oraz 3 apartamenty, wyposażonych w łazienkę, balkon, telefon, internet Wi-Fi oraz telewizję .

W hotelu znajduje się winda,recepcja czynna całodobowa,restauracja czynna codziennie od 7.00-22.00,Room-service,Drink Bar , kawiarnia.,a przed hotelem podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Posiadamy klimatyzowaną salę konferencyjną dla 60 osób wyposażoną w ekran,rzutnik multimedialny,flipchart,laptop,markery. Dodatkowo dla wszystkich gości hotelowych wypożyczamy rowery oraz kijki do Nordic Walkingu - gratis.

W pobliżu hotelu w ośrodkach przyrodoleczniczych dostępna jest bogata baza zabiegowa, rehabilitacyjno- kosmetyczna i rekreacyjno-sportowa. Największym bogactwem Buska- Zdroju jest niezwykle cenna woda siarczkowa. Duże stężenie siarki oraz wysoka mineralizacja powodują, iż jest to najsilniejsza woda lecznicza tego typu na świecie. Posiada ona wysoką wartość leczniczą stosowaną w leczeniu przede wszystkim w schorzeniach narządów ruchu, reumatycznych, ortopedyczno-urazowych oraz w chorobach skóry.

Hotel ***Gromada oferuje pobyty wypoczynkowe dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych,pobyty weekendowe,pobyty świąteczno-noworoczne,organizację szkoleń,konferencji,imprez integracyjnych dla firm,wczasy dla seniorów dla grupy 55+.

Hotel*** Gromada został dwukrotnie w 2011 roku oraz 2012 najlepszym hotelem w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia Jedzenie&Zabawa .O sukcesie przesądziło zaangażowanie wszystkich pracowników w jak najlepszą obsługę gości oraz poziom proponowanych usług. Co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu im.Krystyny Jamroz gościmy wszystkich znakomitych artystów w naszym obiekcie. Jesteśmy godni polecenia,doceniani przez gości poprzez liczne pozytywne opinie na platformach rezerwacyjnych oraz wpisy w Księgę Gości na recepcji hotelowej.

       
do apteki
100 m
do bankomatu
200 m
do centrum miasta
1,5 km
do dworca PKS
500 m
do przystanku
100 m
do urzędu pocztowego
200 m
brak rabatów
Bar, bufet
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Karty płatnicze
Niepełnosprawni
Ognisko, Grill
Parking
Prysznic
Recepcja
Restauracja
Room serwis
Sejf
Tylko dla niepalących
Winda
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Konferencja
Majówka
Sylwester

Hotel Gromada*** w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój, ul. Waryńskiego 10

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5470

Popularność obiektu

20€ - 74€

85PLN - 320PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Pokój 1-osobowy 23 0
Pokój 2-osobowy 22
Pokój 3-osobowy 2
Apartament 3

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij