Czy marzyliście kiedyś o tym, by po całym roku pracy przenieść się nagle w miejsce ustronne i spokojne? By wśród zatłoczonych, bałtyckich plaż odnaleźć oazę spokoju i błogiego wypoczynku?

 

Poznajcie Sarbinowo, niewielką miejscowość leżącą pomiędzy Koszalinem, Kołobrzegiem i Mielnem.

 

Czysta, szeroka plaża, złociste zachody słońca i przyjazna atmosfera, to tylko niektóre zalety wydawać by się mogło zapomnianego, turystycznego zakątka nad Bałtykiem. 


Apartamenty U Jacka to kompleks nowo wybudowanych (2010) apartamentów o bardzo wysokim standardzie, zaprojektowanych według spójnej, nowoczesnej koncepcji architektonicznej. 

 
Apartamenty położone są ok. 350 m od morza, zlokalizowane na terenie monitorowanym, na zamkniętej posesji, z wydzielonymi miejscami parkingowymi.

 

Niepowtarzalny urok i ciepły klimat pomieszczeń docenią nawet najwybredniejsi turyści. Pokoje z widokiem na piękny pejzaż sarbinowskiej przyrody oraz balkony umożliwiające poranne zaczerpnięcie najczystszego, morskiego powietrza z pewnością przypadną Państwu do gustu. 


Oferujemy do wynajęcia 2 dwupoziomowe apartamenty. Każdy apartament o powierzchni ok. 60 m2 z poddaszem pomieści do 8 osób. Wielkoformatowy telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu przez całą dobę. W pełni wyposażoną kuchnię i 2 łazienki. 


Do apartamentów przyjmujemy również osoby niepełnosprawne (transport po schodach zapewnia schodołaz). 


Apartamenty dostępne od zaraz. Idealne na wczasy i wakacje nad morzem. Ubiegłoroczni klienci opuszczali Sarbinowo bardzo zadowoleni, nie mogąc doczekać się kolejnych wakacji. Od lipca zapraszamy na inaugurację nowo otwartego kompleksu spa (basen, sauny, hammam), gdzie każdy odnajdzie chwilę relaksu i odprężenia. Natomiast równie nowa, przytulna restauracja zaserwuje przysłowiowe drinki z parasolką.


Nasze apartamenty będą wymarzonym i magicznym miejscem dla najbardziej wymagającej grupy turystów z kraju i z zagranicy.

 

Apartamenty U Jacka to również nowy styl życia. Bliskość natury, możliwość uprawiania wielu sportów oraz bogate życie towarzyskie wśród przyjaciół ceniących podobne wartości.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Apartamenty LIDO

Sarbinowo Morskie, ul. Południowa 64

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

4667

Popularność obiektu

37€ - 149€

160PLN - 640PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij