Apartament - Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy obiekty noclegowe w Międzyzdroju:

 

- Apartament na Neptuna - położony w centrum Międzyzdrojów w pełni wyposażony, posiadający 4 miejsca noclegowe, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, internet, tv-kablowa, balkon. Idealny na wypoczynek oraz wczasy dla rodziny.
 

- Apartament na Zwycięstwa - oferuję do wynajęcia mieszkanie w międzyzdrojach położone w centrum miasta. Mieszkanie posiada 4 miejsca noclegowe i jest w pełni wyposażone: posiada wyposażoną kuchnię,łazienkę, balkon. Zamykane miejsce parkingowe. Nadaje się idealnie na wypoczynek oraz wczasy dla rodziny.


- Domek letniskowy - oferuję do wynajęcia wygodny domek letniskowy. Domek jest nowy murowany z balkonem. Posiada 1 miejsce parkingowe. na dole pokój, kuchnia w pełni wyposażona oraz łazienka z prysznicem, na górze dwie sypialnie. 4 miejsca noclegowe.


Międzyzdroje leży w północno-zachodniej części woj. zachodniopomorskiego, w zachodniej części powiatu kamieńskiego, w zachodniej części gminy Międzyzdroje.

Miasto leży na wyspie Wolin, 13 km na północny wschód od Świnoujścia, 14 km na północny zachód od miasta Wolin i 21 km na południowy zachód od Kamienia Pomorskiego. 3 km na południowy zachód jezioro Wicko Małe, zatoka Zalewu Szczecińskiego w estuarium Odry.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

mieszkanie w Międzyzdrojach

Międzyzdroje, Plac Neptuna 8

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

4502

Popularność obiektu

11€ - 14€

45PLN - 60PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij