Zapraszamy do Gospody Kruszyna w Kruszynie obok polskiej stolicy ceramiki – Bolesławca. Niezwykłego miejsca, przy zwykłej  drodze – gdzie każdy podróżny lub grupa turystyczna odpoczną i nabiorą sił na dalszą drogę.

 

Kruszyna to prawdziwa gospoda - z dobrą kuchnią i ciekawym towarzystwem. To miejsce, z którego nie chce się umykać. Czy latem, czy zimą ogarnia tam człowieka błogie rozleniwienie i chęć zatrzymania się, posmakowania. Przede wszystkim znakomitej kuchni opartej na starych, sprawdzonych przepisach, w której, gdy upał, ugasisz pragnienie zsiadłym mlekiem, a do niego posmakujesz pierogów z jagodami. Do dyspozycji gości są dwie sale restauracyjne na 150 osób.
 

 

Lokalizacja gospody na skrzyżowaniu dróg tranzytowych Wschód - Zachód oraz Północ – Południe w pobliżu granicy niemieckiej powoduje, że nasz lokal stanowi idealne miejsce na przerwę w podróży.

 

Dla gości strudzonych drogą, którzy zapragną zostać u nas na dłużej, proponujemy noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach za przystępną cenę.

 

Oferujemy 12 pokoi z łazienkami, telewizją satelitarną oraz dostępem do internetu; pokoje 2 i 3 – osobowe oraz rodzinne – maksymalnie dla 4 osób. Ponadto gwarantujemy dla grup zorganizowanych  dodatkowych 50 komfortowych noclegów. 

 

Pracujemy dla Państwa całą dobę!   

 

W szczególności zapraszamy grupy autokarowe, których obsługa to nasza duma i specjalizacja.

 

Zapraszamy również do nas pracodawców wraz z pracownikami. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy salę konferencyjną na 40 osób, w której można zorganizować spotkania biznesowe (seminaria, szkolenia, imprezy integracyjne).

Jeśli natomiast okaże się, że grupa szkoleniowa będzie większa, przysposobimy na Państwa potrzeby jedną z sal restauracyjnych.

 

Dzięki swojemu położeniu Gospoda, to doskonała baza wypadowa dla gości pragnących zwiedzić region. W tych okolicach nie ma czasu na nudę, zapraszają prastare zabytki przyrody – Bory Dolnośląskie oraz niezwykle budowle, jak zamki Kliczków i Grodziec, a także najdłuższy wiadukt kolejowy w tej części Europy, malowniczo umiejscowiony na Bobrze. Nie można również zapomnieć o bolesławieckim złocie, czyli ceramice – w Bolesławcu czeka Muzeum Ceramiki, liczne zakłady i sklepy ceramiczne.

 

Bolesławiec to miasto, które ma nie tylko bogatą historię i piękne tradycje związane z produkcją ceramiki. To miejscowość o wyraźnym charakterze, zadbana i przyjazna tak dla mieszkańców, jak i dla turystów.

 

Co roku w przedostatni weekend sierpnia organizowane jest Bolesławieckie Święto Ceramiki - największa impreza plenerowa w tym regionie, którą podczas ostatniej edycji odwiedziło około 100 tysięcy osób.

 

Trzy dni wspaniałej zabawy dla każdego - dzieci, młodzieży, dorosłych, pasjonatów ceramiki, staroci, dobrej zabawy, świetnej muzyki oraz niezapomnianych wrażeń.

 

We wsi Tomaszów Bolesławiecki można wziąć udział w pokazie dmuchania szkła w słynącym z doskonałych wyrobów Studio Borowski. W tej hucie pracują artyści, dla których szkło staje się materią twórczą, a z ich pracy powstają, np. fantastyczne stwory, niepowtarzalne rzeźby ludzi czy nawet meble.

 

Jesteśmy gotowi stworzyć i zaoferować Państwu propozycję poszerzoną i dostosowaną do Państwa życzeń. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Udzielamy informacji dotyczących gospody, a w oparciu o Państwa propozycje i wymogi możemy przygotować konkretną, profesjonalną ofertę pobytu w  Kruszynie.

 

Zapraszamy do Gospody Kruszyna.

       
do gór
1 km
do lasu
500 m
Oferta specjalna dla grup
Bar, bufet
Dostęp do TV
Internet WiFi
Karty płatnicze
Klimatyzacja
Kominek
Obsługa wielojęzyczna
Ognisko, Grill
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Recepcja
Restauracja
Siłownia
Taras
Tylko dla niepalących
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Konferencja
Sylwester
Wesela

Gospoda Kruszyna

Bolesławiec, ul. Świerkowa 2

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

7912

Popularność obiektu

13€ - 19€

60PLN - 90PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski
Pokój 1 osobowy z łazienką
Pokój 2 osobowy z łazienką
Pokój 3 osobowy z łazienką
Pokój 4 osobowy z łazienką

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij