Hotel ''Zbyszko'' w Goniądzu położony jest w malowniczym terenie ''Zielonych Płuc Polski '', w województwie podlaskim przy trasie Ełk - Białystok, nad rzeką Biebrzą. Wokół znajduje się Biebrzański Park Narodowy , który slynie z czystego powietrza, niezwykłego krajobrazu rozlewisk Biebrzy.

 

Położenie naszego hotelu jest doskonałym miejscem wypadowym na biebrzańskie bagna. Nz terenie hotelu znajduje się trzy sale konferencyje do organizacji : zajęć dydaktycznych, dyskotek, zajęć sportowo - ruchowych. Posiadamy restaurację serwującą dania regionalne.


W marcu ubiegłego roku firma rozpoczęła budowę nowego luksusowego hotelu**** w Goniądzu. Zakończenie inwestycji planowane jest w czerwcu 2014 r.


Do dyspozycji Gości będzie 110 miejsc noclegowych, w tym 60 nowych, w 27 pokojach i apartamentach o standardzie czterech gwiazdek. Pokoje wyposażone będą w TV -Sat, mini bar, telefon, dostęp do internetu i występować będą w dwóch podstawowych aranżacjach, z łożem małżeńskim lub z dwoma pojedynczymi łóżkami.
Każdy pokój posiadać będzie łazienkę z prysznicem.


Część gastronomiczną stanowić będą Restauracja dla 250 osób oraz Lobby Bar. Wyjątkowego charakteru Restauracji nada przepiękny widok rozciągający się na rozlewiska Biebrzy. Restauracja serwować będzie znakomite specjały kuchni regionalnej.

 

       
brak danych
brak rabatów
Bar, bufet
Dostęp do TV
Dyskoteka, Klub
Internet WiFi
Karty płatnicze
Obiekt kamerowany
Ognisko, Grill
Parking
Prysznic
Restauracja
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Dancing
Kajaki
Konferencja
Kulig
Miejsce na ognisko
Sylwester
Wesela

Hotel Zbyszko

Goniądz, ul. św. Rozalii 13

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

4163

Popularność obiektu

33€ - 74€

140PLN - 320PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski Rosyjski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij