Jesteś tutaj: Tanie noclegi pomorskie tanie noclegi Charzykowy tanie noclegi Stanica Wodna i Ośrodek

Stanica Wodna PTTK - Ośrodek wypoczynkowy położony w centrum wczasowo-letniskowym wsi na południowym brzegu Jeziora Charzykowskiego (o powierzchni 1363,8ha głębokości do 30m i szerokości 0,5-2,5km) na południowym skraju Zaborksiego Parku Krajobrazowego o specyficznym mikroklimacie w odległości 6km na północ od Chojnic.Obiekt czynny od maja do września, położony w lesie, 400m od jeziora Charzykowskiego (kąpielisko, plaża -strzeżone).
 

Dysponujemy miejscami noclegowymi:
 
- w pawilonie (pokoje 4-ososbowe z umywalką z/w) 40 miejsc noclegowych
- domkach kempingowych (pokoje 2 i 3 osobowe z umywalką z/w)
- oraz na polu kempingowym 40 miejsc (z możliwością przyłącza energetycznego)
 

Na miejscu kuchnia turystyczna, 2 świetlice, mini plac zabaw, miejsce na ognisko, nieutwardzone boiska do siatkówki, teren ogrodzony.
 

Przystań wodna PTTK - punkt etapowy oraz miejsce startu spływów kajakowych rzeką Brdą (Kajakowy Tramwaj na Brdzie), wypożyczalnia kajaków z dowozem łodzi i rowerów wodnych.
 

Doskonałe warunki do wypoczynku weekendowego, wakacyjnego, do uprawiania turystyki kajakowej, pieszej i rowerowej po znakowanych szlakach turystycznych. Możliwość wędkowania, grzybobrania, pobyt z psem.

Wspaniałe miejsce na organizację biwaków szkolnych, spotkań integracyjnych, wypoczynków z rodziną.
 

W okolicy: Las Wolności z zachowaną roślinnością polodowcową, grodzisko, widoki - dojście szlakiem żółtym; punkty widokowy z panoramą Jeziora Charzykowskiego przy szosie bytowskiej.
Chojnice z licznymi obiektami zabytkowymi i Muzeum Historyczno-Etnograficznym, Jarcewo - skupisko dębów, żeremia bobrów, rezerwat przyrodniczy Struga Siedmiu Jezior.
 

Charzykowy – wieś turystyczno-letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice nad Jeziorem Charzykowskim.
W Charzykowach znajduje się siedziba Parku Narodowego Bory Tucholskie, Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz najstarszego w Polsce klubu żeglarskiego - Chojnicki Klub Żeglarski (ChKŻ).
W jego pobliżu mieści się również Ludowy Klub Sportowy Charzykowy (LKS). Połączenie z centrum Chojnic umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Stanica Wodna i Ośrodek

Charzykowy, Wzgórze 1

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

7398

Popularność obiektu

5€ - 8€

25PLN - 35złPLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij