OPIS PAŁACU – PORTALE TURYSTYCZNE APIHERBA dr E. Kałużny Ośrodek Apifitoterapii Pałac Witosław Zespół Pałacowo-Parkowy w Witosławiu położony jest nad czystym Jeziorem Witosławskim, w gminie Osieczna, w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim.

 

W skład kompleksu wchodzi: Pałac z końca XIX w., Kuźnia – odrestaurowany zabytkowy budynek mieszczący się w bliskim sąsiedztwie Pałacu (w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych) oraz Stajnia.

 

Całość kompleksu znajduje się na terenie 6ha parku, z grupą przepięknych zabytkowych okazów drzew.

 

W zabytkowym parku stacjonuje pasieka, z której są pozyskiwane produkty pasieczne oraz ogród ziołowo – warzywny, który dostarcza produktów zielarsko - warzywnych m.in. do przygotowywania pysznych, zdrowych posiłków.

 

Do dyspozycji Gości oddajemy 52 miejsca noclegowe w 23 komfortowo, wyposażonych pokojach.

 

Przyjemnie można spędzić czas również w naszych salach czynnych całodobowo, tj. sali kominkowej, w której znajduje się stół bilardowy, sali brydżowej, czy też w kawiarence.

 

Ośrodek dysponuje gabinetem odnowy biologicznej (sauna, solarium, siłownia, hydromasaż, masaż leczniczy), boiskiem do koszykówki i siatkówki, kortem tenisowym, placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów, sprzętu sportowego oraz wodnego, a także stajnią z końmi pod wierzch i do zaprzęgu.

 

Dla Gości organizowane są także wycieczki piesze, rowerowe, zabawy przy ognisku, przejażdżki konne, powózką, wozem wzdłuż licznych i połączonych kanałami jezior.

 

Wycieczki dają możliwość zapoznania się z bardzo bogatą fauną i florą lasów i jezior ekologicznie czystego regionu leszczyńskiego.

 

Goście przebywający na terenie naszego Ośrodka mogą również zwiedzać woliery ptactwa ozdobnego udomowionego i dzikiego, które ze względu na położenie parku na terenie NATURA 2000 mają charakter edukacyjny.

 

Ośrodek dysponuje specjalnym miejscem do biesiadowania - „Letnim Salonem Biesiadnym”, które zostało wygospodarowane z części parku.

 

Miejsce to jest doskonale przystosowane do organizacji biesiad przy ognisku i grillu. Położone w bliskiej odległości od jeziora, w otoczeniu drzew i krzewów, idealnie nadaje się do wypoczynku i zabawy. Teren ogrodzony i monitorowany przez całą dobę.

       
do jeziora
50 m
do lasu
150 m
do plaży
100 m
do restauracji
0 m
0 m do Parku
20km m do Leszna
brak rabatów
Bar, bufet
Czajnik
Dostęp do TV
Internet WiFi
Karty płatnicze
Kominek
Kort tenisowy
Minibar
Niepełnosprawni
Obiekt kamerowany
Obsługa wielojęzyczna
Ognisko, Grill
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Radio
Recepcja
Restauracja
Room serwis
Sauna
Siłownia
Solarium
Taras
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu plażowego
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Dancing
Kajaki
Konferencja
Kulig
Majówka
Miejsce na ognisko
Sylwester
Wesela

Pałac Witosław

Witosław, ul. Witosław 1

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

6894

Popularność obiektu

29€ - 44€

130PLN - 200PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski
Apartament 2 osobowy 2 200

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij