Jesteś tutaj: Tanie noclegi pomorskie tanie noclegi Gdynia tanie noclegi Pokoje tuż przy Bulwarze Nadmorskim

Położenie obiektu: w Śródmieściu tuż przy gdyńskim Bulwarze Nadmorskim, obok Domu Marynarza, hotelu „Nadmorski” i kortów tenisowych.

 

Zejście do Bulwaru 100 kroków...

 

Do obydwu plaż idziecie spacerkiem Bulwarem Nadmorskim 5 minut (plaża Polanka Redłowska) lub 10 minut (plaża miejska). Do samego centrum miasta (ul Świętojańska, Urząd Miasta) to 10 minut spacerkiem zieloną, parkową aleją Piłsudskiego, a do Skweru Kościuszki 15 minut spacerkiem Bulwarem Nadmorskim nad samym Bałtykiem. Oczywiście wystawiamy rachunki.

 

Przez cały sezon i cały rok wczasowicze mogą wynająć dwa samodzielne, niezależne zamykane pokoje gościnne 3 osobowe, w pokojach TV, położone na parterze budynku, w oddzielnej, niezależnej części gościnnej zamykanej przez gości na klucz. Pokoje z tapczanikami oraz pełną czystą pościelą (prześcieradła, kołdry i poduszki).

 

W pokojach stałe bezpłatne szybkie łącze internetowe, kablowe i bezprzewodowe wi-fi - gniazdka RJ45 na ścianie, tak jak na fotografii - możliwość podłączenia laptopa, smartfona na wifi itd.

Do dyspozycji gości z tych dwóch pokoi są dwie łazienki, jedna łazienka to WC z umywalką tuż przy pokojach i druga łazienka z wygodną umywalką, prysznicem i aneksem kuchennym z lodówką-zamrażarką (kuchenka mikrofalowa na przedpokoju obok pokoi - naczynia, sztućce itd). Do tej drugiej łazienki z prysznicem, umywalką i lodówko-zamrażarką do wyłącznej dyspozycji gości, przejście jest przez klatkę schodową.

 

W przedpokoju oprócz mikrofali jest oczywiście i czajnik elektryczny. Część gościnna budynku jest samodzielna i wydzielona, goście otrzymują klucze od bramy wejściowej do budynku, wejścia z klatki schodowej do części gościnnej oraz zamykanych pokojów i łazienki z prysznicem i lodówką.

 

Należność za pobyt rozliczamy z góry, zaraz po przyjeździe (czasem jesteśmy poza domem dlatego nie zawsze mamy bezpośredni kontakt całodniowy z gośćmi).

 

Na miejscu przy ulicy dogodne bezpłatne parkowanie auta (kontakt wzrokowy - odległość 5 m od okien pokoi).

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Pokoje tuż przy Bulwarze Nadmorskim

Gdynia, ul. Pola 11

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1448

Popularność obiektu

8€ - 9€

35PLN - 40PLN


Mówimy w językach:

Angielski Hiszpański Polski
Pokój 3-osobowy 2

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij