Hotel „NEPTUN” jest własnością PKO BP SA i znajduje się w Juracie na Półwyspie Helskim.

 

Jedyny w swoim rodzaju klimat półwyspu tworzony przez intensywne nasłonecznienie, ruchy powietrza, lasy sosnowe oraz plaże o południowej ekspozycji spowodował, że malowniczość położenia Juraty od dawna zachwycała wczasowiczów i turystów.

 

W okresie międzywojennym powstało tu ekskluzywne, dobrze zagospodarowane miejsce wypoczynku, głównie dla ludzi zamożnych.

 

Tutaj też spędzali wakacje przedstawiciele elity politycznej, artystycznej i finansjery.

 

I choć upłynęło wiele lat, ta specyficzna atmosfera Juraty pozostała do dnia dzisiejszego. W naszym hotelu oddajemy do dyspozycji Gości: 193 miejsca w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych o wysokim standardzie oraz kilka apartamentów.

 

Wszystkie pokoje mają własną łazienkę, telefon, telewizje satelitarną, radio i lodówkę. W hotelowej restauracji oferujemy zdrową, dobrą i urozmaiconą kuchnię zadowalającą najbardziej wyszukane gusta.

 

Posiadamy salę kominkową oraz klubową z barem - doskonałe miejsca towarzyskich spotkań, bankietów, przyjęć oraz koktajli. Otoczenie hotelu pozwala na organizowanie spotkań na wolnym powietrzu typu „garden party”.

 

W centrum rekreacji i odnowy biologicznej znajduje się: kryta pływalnia, sala sportowa, kort tenisowy, zespół pomieszczeń do fizyko- i hydroterapii, sauna fińska, siłownia i solarium. Profesjonalnie i kompleksowo przygotowujemy konferencje, sympozja, spotkania biznesowe i imprezy promocyjne.

 

Dysponujemy salą konferencyjną do 300 osób wyposażoną w odpowiednie nagłośnienie, regulowane oświetlenie, projektor wizyjny, urządzenia audio-video, rzutniki, tablice, flipcharty.

 

Dla kameralnych spotkań przeznaczyliśmy pięć mniejszych sal wykładowych, które przygotowujemy według wymagań klientów.

 

Kompleksowość usług polegająca na obsłudze dojazdów do hotelu, zapewnieniu bazy konferencyjnej, gastronomicznej, organizacji bankietów, zabaw, imprez plenerowych oraz wycieczek i rejsów po zatoce oraz duża elastyczność w spełnianiu życzeń organizatorów zaowocowała tym, że w okresie ostatnich kilku lat odbyło się w naszym hotelu wiele spotkań, organizowanych przez znamienite firmy i instytucje krajowe oraz zagraniczne.

 

Przykładem tego może być Międzynarodowe Spotkanie Biologów Morza finansowane przez NATO, spotkanie przedstawicieli rządów państw regionu Morza Bałtyckiego HELCOM PITF, międzynarodowe konferencje matematyków, farmaceutów, specjalistów ds. korozji, sympozja naukowe polskich uczelni, szkolenia koncernów, towarzystw ubezpieczeniowych, banków i wiele innych.

 

Szczycimy się tym, że corocznie gości u nas wiele znanych osób z świata polityki, biznesu i środowisk twórczych.

 

Ich zadowolenie i wielokrotne powroty niech świadczą o wysokim poziomie oferowanych przez nas usług.

 

Unikalny klimat, uroda krajobrazu, bliskość morza oraz doświadczenie i fachowość personelu czynią hotel „NEPTUN” doskonałym miejscem do wypoczynku i pracy o każdej porze roku.

       
do dworca PKP
500 m
do dworca PKS
500 m
do lasu
150 m
do morza
500 m
brak rabatów
Bar, bufet
Basen
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Karty płatnicze
Kominek
Kort tenisowy
Lodówka
Niepełnosprawni
Parking
Radio
Restauracja
Sauna
Wypożyczalnia sprzętu plażowego
Wyżywienie

Konferencja

Hotel Neptun

Jurata, ul. Mestwina 38

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

4017

Popularność obiektu

66€ - 236€

290PLN - 1040PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij