JERMIR PGH (Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Hotelarskie), Bydgoszcz-Strzyżawa,GPS: N 53st 08\\\' 06.89\\\" , E 18st 10\\\' 56.42\\\", www.jermir.bydgoszcz.pl położone w zalesionym zakolu Wisły,przy trasie nr 80 Bydgoszcz (St.Fordon) - Toruń, 1,5km od Bydgoszczy. www.jermir.pl

W skład części restauracyjnej wchodzi restauracja JERMIR na ok. 100 osób w sali, którą można podzielić na 3 sale bankietowe o pojemności 30-60 osób. oraz “sala weselna” otoczona zielenią z widokiem na ogród i basen na ok. 160 osób, Sala bankietowa może spełniać rolę sali konferencyjno-szkoleniowej. Restauracja organizuje wesela do 160 osob, bale i zabawy sylwestrowe, zakładowe, integracyjne, itp. studniówki, stypy do 200 osób, przyjęcia, chrzciny, wigilie i bankiety. PGH \\\"JERMIR\\\" organizuje imprezy plenerowe przy ognisku - grillu na ok 80 osób (z zadaszeniem) z możliwością jazdy konno w siodle oraz wędkowania w stawie hodowlanym. Na życzenie zapewniamy oprawę muzyczną imprez.

 

Restauracja JERMIRA została wpisana w roku 1993 do ZŁOTEJ KSIĘGI GASTRONOMII POLSKIEJ oraz znalazła się jako polecana w przewodniku kulinarnym Piotra Bikonta i Roberta Makłowicza. W 5 języcznym menii restauracji znajduje się ogromny wybór potraw - głównie kuchni polskiej, ale także z innych krajów oraz potraw z grilla. Część hotelowa \\\"JERMIRA\\\" składa się z 9-ciu dwuosobowych pokoi gościnnych. 5 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki dla dziecka (łazienka z prysznicem, WC, TV-SAT, gniazdko internetowe-bezpłatne. radio, telefon, lodówka) - w cenie 130 zł /dobę 4 pokoje dwuosobowe (mniejsze) w segmentach dwupokojowych (łazienka z prysznicem, WC - wspólne na segment dwupokojowy, TV-SAT, gniazdko internetowe-bezpłatne, radio, telefon, lodówka) - w cenie 100 zł / dobę Ceny pokoi nie zawierają śniadania, dla chętnych istnieje możliwość wliczenia posiłku w cenę pokoju. Restauracja świadczy usługę podawania posiłków do pokoi (room servis). Goście hotelowi mogą skorzystać z usług rekreacyjnych. PGH \\\"JERMIR\\\" posiada parking niestrzeżony oraz garaże.

       
do dworca PKP
5 km
do dworca PKS
300 m
do lasu
100 m
do lotniska
16 km
do urzędu pocztowego
2 km


brak rabatów
Bar, bufet
Basen
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Karty płatnicze
Klimatyzacja
Kominek
Lodówka
Ognisko, Grill
Parking
Radio
Room serwis

Konferencja

JERMIR Noclegi

Bydgoszcz, Strzyżawa

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

7684

Popularność obiektu

22€ - 43€

100PLN - 200PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski Rosyjski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij